Şirketimiz 1982 yılında Şahıs İşletmesi ünvanı ile Hayvancılık-Tarım ve Toptan et ticareti ile faaliyete başladı. 1987 yılında "Gömleksizoğulları Ltd. Şti." ni devraldı.Şirketleşmesinden sonra faaliyetlerini hızla artırdı ve 1993 yılında iş alanından büyümeye giderek "dalgıç pompa ve sulama" alanlarında da faaliyet göstermeye başladı. Ve bu genişleme 1996 yılında "ısıtma-soğutma, havalandırma, taahhüt" alanında da girişimlere başlamasının ardından bu alanda çeşitli bayiilikleri bünyesine katmasına öncü oldu. Bunların en önemlisi olan pompa sektörünün lideri konumundaki "WİLO" Bayiiliği, "Termodinamik", "C.R.İ. Pompa" başta olmak üzere bayiilikleri bünyesinde bulunduran şirketimiz bu alandaki yatırımlarını hız kesmeden en iyiye ve en ileriye sloganı altında çalışmalarını sürdürmektedir.
Gömleksizoğulları İnşaat Taahhüt San. Tic. Ltd. Şti.-2014-

 

Vizyonumuz

İnsanoğlu ve tüm canlıların barınma, ısınma, su ve gıda ihtiyaçları yaşadıkları süre boyunca devam etmektedir ve edecektir. Dolayısı ile bizim faaliyette bulunduğumuz, alanda kaliteden, doğruluktan ve dürüstlükten ödün vermeden bölgemizdeki liderlik konumumuzu yenilikçi faaliyetlerimizi genişleyerek artırmak olacaktır.

 

Misyonumuz

Şirketimizin faaliyetinin esas amacı, canlıların temel ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, ihtiyacın ve şartların gerektirdiği şekilde en iyi, en güçlü ve karşısındaki kişilerin düşüce-fikir yapısına son derece saygılı bir şekilde Vatana-Millete yararlı iş gücü barındıran, inşaat, hayvancılık ve gıda sektöründe faaliyetimizi Gömleksizoğulları Grubu olarak en iyi şekilde devam ettirmektir.

"2000'li yıllardan bir fuar organizasyonu görüntüsü."